Uživatel nepřihlášen
Bloggzing Hárd Almost Utterfly
RSS kanál blogu
Píše: Tejkr - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.

We are not legion, for we are alone!

Neděle 15.2.2015 02:12 - Autor: Tejkr
To se mi líbí
We are not legion, for we are alone!

Lets blog!

První věcí, kterou by měl člověk sdělit na svém blogu je důvod, proč blog založil.

Občas je těžké najít důvod, občas je to prostě snaha zvracet i někam jinam, než jen kamarádům na trávník.

Co je tedy skutečným cílem při založení blogu bez vyššího cíle?

Nižší cíl. Možná dokonce vyhnout se cíli.

Ale tohle nikoho nezajímá, důležitější se stává vymezit se, vytvořit storyline of bullshit, kterou bude člověk následovat a jeho projev začne vypadat smysluplně. Nebo ne.

Komu na tom vlastně záleží? Jeden čtenář je stejně dobrý jako tisíc. Žádný čtenář je také dobrý, míň kritiky, víc pocitu dobře odvedené práce. Naše rasa je skvělá.

O co tedy jde? Vlastně o game porn industry trash talk. Jak lépe začít vlastní blog (a omlouvám se všem, kteří nedokážou přejít fakt, že občas píšu spisovně, většinou spíš ne, někdy to taky nedává smysl a vyjímečně je mi to prostě u p...), než ukázat hry, kterých si nejvíc cením. Čirou shodou okolností jsou to i hry, které jsem si koupil, protože si to zaslouží. Vím, jsou to hry, který nemá nikdo rád, protože dochází k pláči a násilí, když se člověk nezvládne naučit hru (podle EA) do dvou hodin.

Game Ting

Není to nádhera? Autor addonu dokonce musel odstranit všechny prvky a loga ISIS, protože jeden nejmenovaná britský server označil addon jako nástroj ISIS pro nábor teroristů. Koho zajímají bugy? Jasně, hra jich mí spoustu a obecně to ve světě funguje stylm "nelíbí se mi codko, zapařím moh, nemám rád age of empires, zkusím empajra," ale co my, kteří chceme hrát celkem realistickou, dobře vypadající hru s podporou komunity, kde se simuluje pěchotní boj a vojenská technika (nepočítat helikoptéry a letadla, to je od flashpointu minihra v simulátoru)? A co všechny ty děti, které přijdou nadšení na server a pak začnou střílet do vlastních, protože neví, jak jinak dostat frags? Kvůli hře chci rozbít počítač každou chvíli, ale na druhou stranu mi to Arma vrací víc než dost při všech těch "perfektních" misích, kde všechno vyjde jak má. Mám rád vojenství. Miluju Armu. Zkuste to a nebrečte. Pro dokonalost se musí trpět. Littlebirds to člověku vynahradí. Nebo this allowDamage False.

Tuhle hru jsem měl nainstalovanou třikrát, než jsem si koupil originálku. Prostě se mi nechtělo věnovat čas něčemu tak složitýmu, ještě bez pořádnýho HW (joystick, za kterej nemusím dát 7k) a s představou všech těch možností, co se dá v cockpitu zmáčknout, jsem hru raději odinstaloval. Ale potřetí jsem se tomu začal věnovat pořádně. A už mi nestačil warez, protože sem chtěl updaty. Chtěl jsem být up to date. Teď lítám minimálně půl roku na DCS World a dalo by se říct, že zvládnu ovládat každý aspekt letadla. Směju se sám sobě, když si zpomenu na svoje začátky. Už jen nastartovat tu svini byl problém. Ale není lepší odměna, než se rozhlédnout po kokpitu, nastartovat jen potřebné systémy a prostě se proletět.

Když jsme u toho, největší zábava je vzletět, zapálit si konopí a provádět omezenou akrobacii či shazovat bomby all over the place. Přerušuju blog, abych do sebe poslal drogy. Vy si mého odchodu nevšimnete. Proto vám to napíšu, ať víte, že jsem byl pryč. Jdu pryč...

Můj kámoš je naopak velkej fanda fantasy a podobných blbostí bez střílení kovů a jako ekvivalent bych bral jeho závislost na Dark Souls. Taky hra, u který nejde o to naučit se postup, ale spíš dovést ho k dokonalosti. Jako BMW.

V podstatě nic jinýho nehraju. AC Unity, Far Cry 4, určitě mám rozehranej zase druhej Mass Effect. Big up Mass Effectu, celá série je u mně na prvním místě, miluju Bioware, miluju jejich hry, miluju Mass Effect universum. Další BMW.

Nemám představu, o čem napsat pár nesmyslných souvětí, protože mi youtube zrovna nabízí směs videí s malýma holčičkama v bazénku, What Would You Do show a nějakou bitku v Rusku. Viděli jste tu, jak se tam rvali dva borci a přestali jen na chvilku, když kolem jelo policejní auto? Drželi se za ramena jak kamarádi. Pak si zase začli ubližovat. Byl jsem pobaven. Jinak Internet zklamal, málo inspirace pro člověka bez inspirace.

Přečte si to někdo? Jinak rozbiju hrníček. Nemám herní, ale byl v sadě, jak sou u toho čtyři polívky do toho hrnečku. Stejně je zvláštní, že mají ve Spojených Státech černého prezidenta. Nepřipadá si trochu divně v Bílém domě? Běloch taky nepůjde do černýho holičství. Proč se dají feministky tak lehce urážet? Kdyby raději bojovali pro rovnocennost, nemusíme platit za genitální tanečnice. Vždy jsem chtěl být knězem. Není super posadit na sebe ministranta a užít si skvělý ráno? Občas si ale říkám, že bych prosadil ministrantky. Stejně si každý Bibli vykládá po svém, co se týče homosexuálů, tak souhlasím, použít těžké kamení. Aby se nerozšiřovala homosexualita mezi kněží, doporučuji nabídnout malé holčičky, když už Bůh dovolí zneužívat. Stejně je to monstrum, když dovolí i vegany. Já třeba nejím yogurts. Ale klidně si skočím k větvi na pejska, protože ho umí připravit. Furt lepší než květák nebo podobná p... :)

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku We are not legion, for we are alone!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

O autorovi blogu

Tejkr
Tejkr
Muž, 24 let

Já jedu hard shit, ty jdeš tančit, já jedu v tanku a ty máš žigulík :)

Takže jdeš pěšky, vole :(

Založit herní BLOG

Nově v tomto blogu